התלבטתי בין 3 מקומות לימוד, לבסוף החלטתי ללכת למכללת אופק. כמו בערך הרבה תלמידים למדתי את רוב החומר מהאינטרנט. לאחר שהגעתי לקורסים עם אלכס התותח על שהפגין המון ידע,יחס חם, אכפתיות ונוקשות וגרם לי להבין שמה שאני יודע לא היה מספיק וצריך לדעת איך משלבים את כל הידע ביחד ועולים על הסוס, ובאמת רואים שהוא אדם שרוצה שתצליח ואומר לך רק את האמת!!! בדיעבד לא מצטער לרגע שהלכתי ללמוד אצלהם אווירה משפחתית ויחס חם, כמו כן ההייתי מגיע לאלכס עם הרבה שאלות והוא היה יושב איתי ודואג לענות לי אליהם, היה מביא ש.ב ותמיד מוודא שעשיתה אותם ואם לא הבנת משהו יושב ומסביר לך.

בדיעבד אני יותר משמח שלקחתי את הקורס באופק ורוצה לומר תודה ענקית לאלכס, דמי ואלי!!

יבגני גורל /
בוגר קורס מסחר יומי במניות וחוזים עתידיים

רציתי לומר תודה. כשהגעתי אליכם הייתי אחרי כמה קורסים בכל מיני מכללות שבהן לא מצאתי את עצמי ובסופו של דבר סיימתי ללא יכולת אמיתית להרוויח כסף. כשהגעתי לשיעור הראשון במכללת אופק הבנתי שזה לא עוד קורס להעביר בו את הזמן. זה המקום לאנשים שרוצים לסחור כמקצוע והכי חשוב באמת לעשות כסף. ממליץ לכולם!

דודי שם טוב /
בוגר קורס ניהול תיק השקעות עצמאי
קצת רקע קוראים לי תומר בן 25 והתחלתי להתעסק בשוק ההון לפני כשנה. אני חייב לציין שתמיד שוק ההון משך אותי וקראתי הרבה כתבות באינטרנט ואפילו עשיתי כמה קורסים באחת המכללות המובילות בארץ. אך עדיין לא הרגשתי שאני יכול להפוך את זה להכנסה עיקרית.נרשמתי לקורס מסחר יומי במכללת אופק . כאשר הגעתי למשרדים כבר הופתעתי לטובה. המקום מאוד מושקע והיית חשיבה על כל פרט קטן בעיצוב שלו הנותן תחושה של יוקרה. ישר כשהגעתי דמי בא וקיבל אותי בידיים פתוחות ישר עשה לי סיור במקום, נתן לי הסברים מה אני הולך לעבור בקורס והראה לי את החדר מסחר. בחדר מסחר ישב שם בחור רציני אשר היה מרוכז ב4 מסכים. דמי הסביר לי שזה אלכס והוא הולך להיות המרצה שלי, ולאחר מכן הוביל אותי לכיתת הלימוד.במהלך הקורס אלכס נתן לי את הארגז כלים הדרוש כדי להשיג רווחים מהירים במסחר יומי. זה הרגיש כאילו הוא נתן לי דרך עם אבנים צהובות שאם אני אלך בדרך בלי לזוז סנטימטר ימינה או שמאלה אני ירוויח כסף והרבה! בנוסף אלכס לימד איך להימנע מכניסות לעסקאות "קש", והסביר לי כמה חשוב לסחור כאשר הרגש נשאר מחוץ לחדר, והכי חשוב שגם שאתה לוקח סיכון אתה חייב שהוא יהיה מחושב ועפ"י כללים ברורים. במהלך הקורס אתה זוכה ליחס אישי אשר ממשיך גם מעבר לשעות הקורס וכמובן שנמשך עד היום. וכל המאמצים מושקעים שתגיע להצלחה כך שכל השאר תלוי רק בך. לסיכום לאחר הקורס אני מרגיש שהתקדמתי כברת דרך משמעותית להיות סוחר עצמאי אשר זו ההכנסה העיקרית שלו. ואני ממליץ לכל מי שרוצה להפוך את המסחר בשוק ההון למקצוע.
תומר בריק /
בוגר קורס מסחר יומי במניות

אין ספק שלקחת קורס שוק ההון במכללת אופק הייתה אחת ההחלטות הטובות שעשיתי בחיי. אני מצליח כיום בזכות הידע שקיבלתי באקדמיה לייצר הכנסה חודשית מהבית בהשקעה של מספר שעות ביום.אז לכל המתלבטים שמעוניינים ללמוד ולא בטוחים איפה ואיך,מכללת אופק זה המקום.
תודה רבה לכל צוות המרצים !

דניאל כהן /
בוגר קורס מסחר יומי

אני חייב לשתף אתכם בתהליך שאני עובר וחייב להודות ולפרגן לאלכס זולוטובסקי היקר . אז ככה לאחר שסיימתי את הקורס המקיף על מסחר יומי והתחלתי לסחור הבנתי שמעבר לידע וזיהוי מגמות במסחר יש המון מנטליות של סוחר, משמעת, היצמדות לכללים וניהול סיכונים נכון… נרשמתי ללימודי שוק ההון באקדמיה ולאחר סדרת מפגשים אישיים אצל אלכס השינוי שעברתי הוא ב 180 מעלות… החשיבה ,ההבנה ,התוכנית המסודרת ,כל אלה הפכו את המסחר שלי מחובבני על גבול ההימור למסחר שפוי, מרתק עם הבנה …. אני חייב לציין שאלכס מעבר לידע העצום וההבנה המקצועית הוא קודם כל בנאדם איכפתי שנותן מעצמו, מתקשר, מתעניין מעודד ,וכשצריך גם נוזף… אני ממליץ לכל מי שרוצה לקחת את המסחר צעד אחד ענק קדימה על קואצ'ינג עם אלכס המדהים… אני מודה כל יום על ההכרות שלי עם דמי ואלכס על העולם שפתחו בפניי על הרצון האינסופי לעזור ללמד ולהרוויח… תודה מכל הלב!!!!!!!

אבי יחיאל /
בוגר קורס מסחר יומי

אחרי שאני מתעסק בתחום המסחר כשלוש שנים ועברתי קורסים(מט"ח בעיקר) היו לי לא מעט עליות וירידות בעיקר ירידות:) החלטתי שאני רוצה לקחת את התחום באופן הכי מקצועי שיכול להיות.לאחר מעקב ארוך אחרי הסקירות של דמיאן וניסיון של מספר ימים בחדר המסחר הבנתי שמדובר פה באקדמיה יוצאת דופן שנותנת שקיפות ויחס מיוחד לסטודנטים

בן דרור /
בוגר קורס מסחר יומי

דמיאן, המון תודה על הלימוד אצלך, סוף סוף מצאתי משהו שעובד וחפרתי לא מעט בתחום הזה.

תמי /

לעדי, דמי ואלכס.. מגיע לכל אחד מכם תודה באופן אישי- עדי תודה על ההקשבה, הדאגה, הזמינות המתמדת ומציאת פתרונות בכל בעיה, דמי תודה על שהפכת אותי ממישהי שלא יודעת מה זה בורסה לסוחרת אמיתית וכמובן תודה על למידה מהנה ומעניינת, ולאלכס שתמיד מעביר את חדר המסחר ברוגע ובמקצועיות שאין לתאר! לא דמיינתי לעצמי שניתן ללמוד מסחר בשוק ההון בסביבה עוטפת שמרגישה כמו בית חם. תודה רבה על הכל אין עליכם צוות מנצח!

לדמיאן, אלכס ועדי

ברצוני לומר תודה:
על התמיכה היום יומית בחדר מסחר
על התשובות המהירות לכל שאלה
על החומר שמועבר בצורה קלה עם ההסברים שתומכים
על האכפתיות בנוגע להתקדמות העצמאית שלנו
על המקצוענות

שמח שפגשתי אתכם ולמדתי מכם ועוד אלמד בעתיד
תודה
חן סזגר

חן סזגר /

לקחחתי קורס אצל דמי ולכול המעוניין אני ממליץ בחום .התכנים מיקצועים ועינינים ללא פרטים שולים וזניחים אלא מסחר נטו על מנת להרוויח .אשת השיווק עדי מקסימה ותענה לכול שאלה ובקשה.ממולץ בחום .

אלון /

אם אתם רואים את הפוסט הזה,אתם יכולים להפסיק לחפש
למה? כי זה "ה"מקום לכל מי שמחפש ללמוד מסחר יומי , ופרקטיקה במסחר מתוך כוונה להרוויח כסף,
למדתי דברים חדשים,קיבלתי גישה שונה,ו….אני מרוויח
מי שכבר התנסה בלימודים במקומות אחרים וחש אכזבה או תיסכול מהעבודה שהנה "עוד פעם מכרו לי הבטחות… ושוב לא הבטיחו לקיים"
כבר בשיעור הראשון, יוכל להרגיש אינטואיטיבית,"פה, זה אחר מכל מה שנמצא במקומות אחרים"
תמיכה מלאה של הצוות, משלב הרישום, ממשיך בשלב הלמידה, החיוך שבא עם הרווחים הקטנים בשלב התירגולים,הזמינות שנמשכת עם הקפיצה לסערות בבורסה,
בפרט בימים אלו, שהכל מתנהל לרוחב, וקשה לחלץ עסקאות טובות,
המקצועיות, הניסיון,והתוצאות החיוביות,עושות את ההבדל!!!
אם קראתם עד פה,אתם מבינים שנותר לכם רק להתקשר, להירשם,
ו….להתחיל להרוויח, אבל באמת!

זאבי /

רציתי לומר תודה. כשהגעתי אליכם הייתי אחרי כמה קורסים בשוק ההון בכל מיני מכללות שבהן לא מצאתי את עצמי ובסופו של דבר סיימתי את הקורסים ללא ידע,ניסיון ובטחון במסחר.
כבר מהשיעור הראשון בקורס הבנתי שזה לא עוד סתם קורס להעביר בו את הזמן , זה המקום לאנשים שרוצים לסחור כמקצוע והכי חשוב באמת לעשות כסף.
אלכס ודמיאן – עוד לא פגשתי אנשים כמוכם , הלימודים תמיד באווירה טובה, הידע המקצועי הרחב והזמינות בכל שעה. באף אחד מהקורסים שהייתי בהם לא ראיתי בעיניים איך עושים כסף עד שהגעתי אליכם.
עדי- המון תודה על הדאגה והאכפתיות ,לא הייתה לי בעיה שלא מצאת לה מענה בצורה מיטבית והכל עם חיוך.
אני מרגיש שאתם זה בית ותמיד אוכל לחזור בכדי ללמוד דברים חדשים ולקבל חיזוקים לאחר הקורס.

אז לכל המתלבטים שמעוניינים ללמוד ולא בטוחים איפה ואיך, מכללת אופק זה המקום. אני ממליץ בחום וכבר שלחתי חברים טובים לבוא ולהתרשם.

המון המון תודה וניפגש בחדר המסחר!

דניאל משה /

דמי, עדי ואלכס תודה על איכות החיים שאתם מעניקים לי כל חודש מחדש.
החדר מסחר שלכם הוא גן עדן לסוחרים.
החזרתם לי את האמון שאפשר להרוויח במסחר.
עדי, אין לי מילים על ההקשבה בכל שעה ועל כל שטות..
המכללה שלכם היא בית ספר לסוחרים שבאמת רוצים ללמוד מסחר יומי ולאחר מכן חדר המסחר הוא המשך טיבעי.
רמת הזהירות והאחריות בחדר המסחר מרשימה אותי כל פעם מחדש.
אני גאה להגיד שלמדתי אצלכם ושאני סוחרת אתכם.
שוב ושוב אני אומרת תודה.

חגית אברהמי /