קורס שוק ההון – לימודים אחד על אחד

קורס שוק ההון "אחד על אחד" ( VIP )  למסחר בשוק ההון

קורסים בשוק ההון  – במכללת אופק שוקי הון מודעים לכך שחלק מהסטודנטים מתקשים ללמוד בכיתה, מפאת חוזר בזמן, בעיות קשב וריכוז, צורך בגמישות שעות הלימוד במקביל לעבודה השוטפת.

אי לכך, במכללת אופק שוקי הון מאפשרים לסטודנטים ללמוד בשיטת "אחד על אחד" עם מיטב המרצים והאנליסטים של המכללה.

המכללה מאפשרת לסטודנט לנווט כרצונו את קצב הלימודים לרבות, כמות השיעורים בין לימודי ערב לבוקר.

חשוב לציין כי שוק ההון הינו תחום מאתגר הדורש לימודים מעמיקים ופרקטיים, בשל כך צוות המרצים והאנליסטים מתרגלים יחד עם הסטודנטים מסחר בזמן אמת תוך כדי הלימודים.

 

יתרונות שיטת הלימוד הפרטני:

– תפירת חליפה אישית לסטודנט וגמישות בשעות – בקורס אימון אישי ניתנת האפשרות לכל סטודנט להתאים את המרצה לסטודנט, לקבוע את שעות הלימוד ולתכנן את השיעורים על פי נוחות הזמנים שלו.

-התקדמות ללא לחץ – בלימודים "אחד על אחד" כל סטודנט מתקדם בקצב האישי שלו תוך מתן אפשרות לחזרה על הנלמד במידת הצורך, תרגול חוזר על פקודת מסחר לא מובנת וכו'.

-בניית סביבת עבודה אישית –  במהלך הקורס האישי כל סטודנט מקבל אפשרות לבנות סביבת עבודה ייחודית על פי הצרכים האישיים בתכנת המסחר שבה הוא סוחר.

-לווי אישי גם לאחר הקורס – במכללת אופי שוקי הון מבינים שלווי אישי של הסטודנטים בצעדיו הראשונים במסחר בשוק הון, חשוב לא פחות גם מסיום ההכשרה עצמה. כל סטודנט במכללה מקבל אנליסט צמוד שממשיך לעקוב אחר ביצועי המסחר שלו בכדי למקסם ולשפר את תוצאות המסחר בתיק ההשקעות גם לאחר סיום הקורס.

-אפשרות ללימודים אינטרנטיים –  במכללת אופק שוקי הון מאפרים ללמוד את מגוון הקורסים שהמכללה מציע גם דרך האינטרנט. וזאת עם מרצה בשיטת "אחד על אחד" בזמן אמת דרך המחשב האישי של הסטודנט . כך הסטודנטים יכולים להיות ללמוד מכל מקום ובכל שעה.

למי מתאים הקורס? :

קורס שוק ההון במסלול  VIP "אחד על אחד" מתאים לכל לסוחרים מתחילים ולסוחרים מתקדמים המעוניינים באפשרות לקבוע לעצמם את זמני הלימוד עם המרצה, ובהם:

-לאנשים בעלי לוח זמנים עמוס הרוצים ללמוד בשעות הנוחות להם.

-לבעלי הפרעות קשב וריכז המתקשים ללמוד בכיתות לימוד.

-לאנשי עסקים הטסים לחול ורוצים ללמוד בצורה אינטרנטית אחד על אחד או לקבוע לעצמם את זמני הלימוד.

-אנשים המעוניינים לקבל תשומת לב גדולה יותר ללמוד בצורה אינטימית.

 

חדר מסחר "LIVE" :

כל סטודנט במכללה מקבל גישה לחדר המסחר של המכללה, בו אנליסט בכיר של המכללה מבצע עסקאות בזמן אמת יחד עם הסטודנטים. במסגרת זו הסטודנטים צוברים ביטחון למסחר עצמאי בשוק ההון ומיישמים את הכלים ואסטרטגיות המסחר שנלמדו בקורס הלכה למעשה.

 

למה ללמוד במכללת אופק שוק הון?

ללמוד ממי שמרוויח – אנו המכללה היחידה בישראל הדוגלת בשקיפות מלאה מול כלל הסטודנטים ומאפשרת לכל להם לראות בכל זמן נתון את חשבונות המסחר של צוות האנליסטים של המכללה.

יחס אישי – כל סטודנט מקבל לווי צמוד של מנטור הנמצא לידו לכל מטרה גם לאחר סיום הקורס, שיחות, פגישות, מיילים וכל מה שצריך כדי לאפשר לסטודנט למקסם את תוצאותיו בחשבון המסחר.

לימודים בכיתות קטנות – במכללת אופק אנו דוגלים במתן יחס אישי לסטודנטים הוא בכך אנו דואגים שכיתות הלימוד במכללה לא יעלו מעל- 10 סטודנטים בכיתה.

אפשרות ללימודים "אחד על אחד" – אנו מבינים שמסיבות רבות לא לכולם מתאים ללמוד בכיתה, מפאת חוסר הזמן , או בעיות קשב וריכוז, או צורך בגמישות שעות הלימוד או מתוך רצון ללימוד אישי עם מרצה. אי לכך, אנו מאפשרים לסטודנטים שלנו ללמוד את הקורס במכללה בצורה אישית "אחד על אחד" עם מיטב המרצים של המכללה.

 

 

לפרטים נוספים ומועד פתיחת הקורס הקרוב, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: