קורס שוק ההון – לימודים אחד על אחד

Posted by דמיאן סדקוביץ & filed under .

קורסים בשוק ההון

קורס שוק ההון "אחד על אחד" ( VIP )  למסחר בשוק ההון קורסים בשוק ההון  – במכללת אופק שוקי הון מודעים לכך שחלק מהסטודנטים מתקשים ללמוד בכיתה, מפאת חוזר בזמן, בעיות קשב וריכוז, צורך בגמישות שעות הלימוד במקביל לעבודה השוטפת. אי לכך, במכללת אופק שוקי הון מאפשרים לסטודנטים ללמוד בשיטת "אחד על אחד" עם מיטב המרצים והאנליסטים… קרא עוד »

קורס שוק ההון – ניהול תיק השקעות

Posted by דמיאן סדקוביץ & filed under .

לימודי השקעות

לימודי השקעות: קורס ניהול השקעות – המסלול המושלם לסוחר שמתחיל את דרכו בשוק ההון. קורס ניהול תיק השקעות מתאים לסוחרים המעוניינים להשקיע את כספם באופן עצמאי בשוק ההון וליצור תשואה על הכסף. בקורס לימודי השקעות נלמד את היסודות של שוק ההון, כיצד מנהלים תיק השקעות בתמהיל נכון המבטא מינימום סיכון ומקסימום תשואה לטווח הארוך והבינוני. במסגרת… קרא עוד »

לימוד מסחר במניות המסלול המקיף

Posted by דמיאן סדקוביץ & filed under .

קורסים בשוק ההון מסחר יומי

המסלול מקיף ללימודי מסחר יומי לימוד מקיף של מסחר יומי בוול סטריט, שיטות מסחר, אסטרטגיות קניה ומכירה של מניות בטווח הקצר – מסחר יומי במטרה ליצור הכנסה נוספות מתשואה יומיומית בשוק ההון. הקורס נלמד בדגש על זירת המסחר של הבורסה בארה"ב תוך יישום פוזיציות מסחר שונות, שימוש באסטרטגיות וכלי מסחר מגוונים, המשלבים יחס סיכון קטן… קרא עוד »

קורס מסחר יומי במניות וחוזים עתידיים

Posted by דמיאן סדקוביץ & filed under .

קורס מסחר יומי - חדר מסחר בזמן אמת לסוחרים

קורס מסחר יומי הקורס מיועד לסוחרים "מתקדמים" בעלי וניסיון במסחר בשוק ההון. בקורס זה אנו נלמד את אסטרטגיות המסחר המובילות של מכללת אופק שוקי הון שלאורן אנו מנהלים את חדר המסחר שלנו ב "LIVE". אנו מאמינים שבכדי להיות סוחר יומי המתפרנס ממסחר יש צורך בלימודים פרקטיים. לשם כך, במכללת אופק שוקי הון,  מאפשרים לסטודנטים לבצע… קרא עוד »

קורס סקאלפינג MBK

Posted by דמיאן סדקוביץ & filed under .

Illustration of a robot trader on a laptop

קורס סקאלפינג MBK הוא פרי פיתוח של דמיאן סדקוביץ מנכ"ל ומייסד מכללת אופק שוקי הון. הקורס משלב בתוכו מס' אסטרטגיות מסחר שונות. הקורס מתמקד במסחר לטווחי זמן קצרים, גרף דקה וגרף 5 דק'. אסטרטגיית MBK היא ייחודית ואינה נלמדת בשום מקום אחר. הקורס מיועד לסוחרים בעלי ניסיון במסחר ובהבנה של ניתוח טכני.

קורס מסחר במט"ח וחוזים עתידיים

Posted by דמיאן סדקוביץ & filed under .

לימודי שוק ההון

קורס מסחר במט"ח וחוזים עתידיים – מסלול הכשרה למסחר יומי במט"ח וחוזים עתידיים מיועד לרוצים להתמקצע בתחום המט"ח והחוזים העתידיים ולרכוש כלים לסחור באופן עצמאי. המסלול המלא כולל בתוכו את קורס ניתוח טכני וקורס סקאלפינג MBK. במהלך הקורס הסטודנטים יתרגלו ויתנסו במסחר חי תוך דגש על אסטרטגיות מסחר, יחסי סיכון סיכוי, פסיכולוגיית מסחר וניהול תיק… קרא עוד »

קורס ניהול פיננסי

Posted by דמיאן סדקוביץ & filed under .

לימודי שוק ההון

קורס ניהול פיננסי לפעמים יש לנו תחושה שאנחנו מוצאים יותר מדי כסף, או לפחות יותר ממה שאנחנו מכניסים. בקורס זה אנו מספקים כלים יישומיים כיצד להתנהל פיננסית בצורה בריאה, עבורכם, עבור הבית, הריי נהוג לומר בעסקים, שבסוף קובעת השורה התחתונה – רווח או הפסד. במכללת אופק שוקי הון, מלמדים את הסטודנטים איך לנהל באופן מודע… קרא עוד »