להתפרנס בוול סטריט ולחיות בישראל

| דמיאן סדקוביץ

להתפרנס בוול סטריט ולחיות בישראל – סיפורו של אביב קרת סטודנט במכללה.

תכירו את אביב קהת בן 23 מהוד השרון. אביב משחק כדורגל בשעות הפנאי, עובד כיום בעסק משפחתי  ומשפר בגרויות במתמטיקה על מנת להשתלב בלימודים אקדמאים בתחום הכלכלה. לצד כל זה, אביב משלב בזמנו הפנוי מסחר בשוק ההון.

תמונה של אביב

"לקראת השחרור מצה"ל", אומר אביב, "רציתי ללמוד משהו מאתגר ולא עוד עבודה מזדמנת, כדי שאוכל להרוויח סכומים מכובדים ולשלב עבודה עם לימודים, בשלב זה הבנתי שמעניין אותי תחום המסחר וההשקעות. התחלתי ללמוד באופן עצמאי את התחום על ידי ספרים שלקחתי מהספרייה העירונית בשילוב מידע שרכשתי דרך האינטרנט. בשלב מסוים, הרגשתי קושי והחלטתי ללמוד את התחום בצורה מקצועית".

לאחר שיטוט ממושך באינטרנט, התחיל אביב ללמוד במכללה אחרת את לימודי שוק ההון, "אך בתום הקורס", אומר אביב, "הרגשתי שלא כיוונו אותי כמו שצריך, אמנם סיימתי את הקורס ויצאתי לדרכי, אך לא היו ברשותי די כלים להתמודד בזמן אמת בשעת המסחר. בשלב מסוים, די חיפשתי את עצמי והפסדתי כספים במסחר, כאילו משהו חסם אותי מבפנים, בליבי האמנתי שיש נוסחה ועוד אמצא אותה".

במכללת אופק- הגעתי למשפחה חמימה

דקה לפני שאביב הרים ידיים, הוא שוטט ברשת האינטרנט באתר "קולקטיב 2". באתר זה ניתן לראות באופן פומבי את תיקי המסחר בזמן אמת של משקיעים. "לפתע", אומר אביב, "ראיתי דגל ישראל ואת תיק ההשקעות של דמיאן, הבעלים של מכללת אופק ומשם הדרך ללימודי שוק ההון הייתה קצרה וקלה יותר. אביב הגיע לפגישה אחד על אחד עם דמיאן, הבין מה הוא הולך לקבל ונרשם לקורס אישי במסלול VIP עם המרצה- אלכס. "כבר בפגישה עם דמיאן הרגשתי שהגעתי למשפחה חמימה והייתה לי הרגשה שמצאתי את נוסחת הקסם למסחר מקצועי".

"במהלך השיעורים הראשונים, אלכס המרצה הסביר לי את הנושא המנטלי של עולם המסחר. אחרי שהוא הטמיע אצלי את הדרך להצלחה כולל מספר חוקים בסיסיים – התקדמנו לחלק הפרקטי של הקורס. לאחר מכן, נכנסתי לחדר המסחר של המכללה והבנתי בצורה מעשית כיצד הוא מתנהל".

"חשוב לי לציין שעוד בטרם הרישום לקורס, לאחר פגישתי עם דמיאן, אלכס המרצה אירח אותי בביתו בירושלים ושוחחנו רבות על החלק הפסיכולוגי וכל זאת עוד לפני שנרשמתי לקורס. בשיחה עם אלכס עשינו תיאום ציפיות תוך כדי שקיפות מלאה. הוא הבהיר לי באופן חד משמעי שרק במידה ואשקיע לפי תכנית העבודה שנכין יחד, רק אז הדרך תהיה מהירה יותר להצלחה".

מה קורה עם אביב כיום?

כיום, כחודש וחצי לאחר סיום הקורס, אביב כבר עם תשואה של 17% על התיק שלו! ובאופן יום יומי הוא נכנס לחדר המסחר של המכללה, לומד מהמרצים ומהסוחרים שמעלים רעיונות, הם מבצעים סיור מוחות והוא מרגיש כמעין חממה בה הוא יכול להביע את דעתו ולהעשיר את הידע שלו. בתחום לימודי שוק ההון, הסטאז' הוא כלי חיזוק חשוב לכל סוחר מתחיל, לכן צוות המכללה עומד לרשות הסוחרים און ליין ונותן פידבקים וטיפים מקצועיים על מנת למקסם את הרווחים ולתת ביטחון רב לתלמידים.

עסקאות אביב 2

תוצאות תיק המסחר של אביב

כאן מוסיף אביב: "חשוב לי לציין כי אני מקבל ביטחון מלא מהצוות המקצועי של המכללה- לטובה ולרעה. מעבר לתמיכה שאני מקבל בחדר המסחר, דמיאן תמיד זמין עבורי גם בשעות הלילה המאוחרות. אם אני רואה שדמיאן מחובר בפייסבוק, אני שולח לו הודעה בכל שעה והוא כמובן חוזר אלי".

המסר שאביב רוצה להעביר לסוחרים מתחילים הוא: "לא להיכנס לתחום ללא לימוד מקצועי של התחום, כדי שלא יהיו לכם הפסדים בדמות "שכר לימוד יקר" וללמוד רק מסוחרים אמיתיים אשר מוכנים לחשוף תוצאות באופן פומבי".

קורס בשוק ההון – רוצים להצטרף לצוות הסוחרים של מכללת אופק? צרו אתנו קשר עוד היום ונוביל אתכם יד ביד עד להצלחה מסחררת!

demi

דמיאן סדקוביץ

מנכ"ל ומייסד
מר דמיאן סדקוביץ מנכ"ל מכללת אופק שוקי הון, מומחה למסחר בשווקים הפיננסיים עוסק במסחר למחייתו מעל ל-9 שנים במקביל לתפקידו במכללה. משמש כמנטור לסוחרים רבים בארץ ובעולם בתחום ההשקעות והמסחר היומי.