קורסים בשוק ההון במכללה ללימודי השקעות ומסחר בשוק ההון

קורסים בשוק ההון  – מכללת אופק שוקי הון מציעה מגוון רחב של קורסים והכשרות בשוק ההון עבור סוחרים מתחילים [ללא רקע] וסוחרים בעלי רקע פיננסי קודם. במכללת אופק שוקי הון הסטודנטים לומדים כיצד להפוך את המסחר למקצוע, איך לנהל תיק השקעות עצמאי במינימום סיכון ומקסימום תשואה ובכך לייצר הכנסה עקבית נוספת ממסחר בשוק ההון. בכדי לאפשר לסטודנטים להפיק את המרב, המכללה מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד החל מ "אחד על אחד" עם אנליסט בכיר, שיעורי מסחר אינטרנטיים או  לימודי שוק ההון במסגרת קבוצתית. במכללת אופק שוקי הון מאמינים שהדרך האופטימלית ביותר להפוך את סוחרים להיות המקצועיים והמובילים בשוק, מצריכה לימודים פרקטים ומעשיים. לכן, מכללת אופק שוקי הון מאפשרת כבר במהלך הקורס לסחור בזמן אמת בחדר המסחר, ליישם את האסטרטגיות המסחר שנלמדות בקורס, לזהות הזדמנויות בשוק ההון ולתרגם אותם בזמן אמת לכסף ביחד עם צוות האנליסטים של המכללה. גם לאחר סיום הקורס מכללת אופק שוקי הון ממשיכה ללוות את בוגרי הקורס ע"י קבלת טיפים להשקעה ועצות למסחר, זימון לכנסים וימי עיון במכללה.

קורסים בשוק ההון  ותכניות הלימוד שאנו מציעים:

  • קורס מסחר יומי במניות – הקורס מציע הכשרה מלאה לסוחרים בעלי ניסיון במסחר וניתוח טכני. בקורס נלמד כיצד לסחור על מניות וחוזים עתידיים  באינטרוולים קצרים על פי האסטרטגיות הייחודיות למסחר יומי של מכללת אופק שוקי הון.

 

  • קורס סקלפינג MBK – מיועד לבעלי ניסיון וידע בניתוח טכני. אסטרטגיה זו הינה פרי פיתוח של מנכ"ל המכללה, מר דמיאן סדקוביץ, בה נלמד כיצד אסטרטגית מסחר באינטרוולים קצרים (מסחר יומי) בשיטת MBK.

 

  • קורס קואצ'ינג ופסיכולוגיית מסחר – קואצ'ינג לסוחר בליווי אישי וצמוד ע"י מנכ"ל מכללת אופק שוקי הון, מר דמיאן סדקוביץ. האימון כולל מפגשים אישיים אשר בהם נלמד לנתח באופן מושכל את אסטרטגיות המסחר בהן משתמש הסוחר, נזהה חולשות וחזקות, נתאים את הצורך לאסטרטגיה ונשפר את קבלת ההחלטות להתנהלות הסוחר במחסר.

 

  • קורס שוק ההון – ניהול תיק השקעות עצמאי  מיועד לסוחרים מתחילים [גם ללא רקע] העושים את צעדם הראשון בשוק ההון, או לבעלי ידע בסיסי בניתוח טכני. הקורס מעניק את ארגז הכלים לבניית תיק השקעות עצמאי המבטא תמהיל נכון, תוך מינימום סיכון ומקסימום תשואה לטווח הארוך הבינוני.

 

  • מסלול "שחק"- המסלול המקיף ללימודי מסחר במניות – הקורס מציע הכשרה מלאה לסוחרים הרוצים להתמקצע ולהפוך את המסחר למקצוע עיקרי, במהלך הקורס נלמד תכניות מסחר ייחודיות למכללת אופק על מנת לסחור בכל תנאי שוק עם אחוזי הצלחה  גבוהים וסיכון מעזרי ביחס לאפשרויות רווח. מטרת הקורס היא להכשיר סוחרים הרוצים להתפרנס ממסחר יומי בשוק ההון.

 

 

  • קורס ניהול פיננסי – הקורס מיועד לחסרי ידע בשוק ההון הרוצים ללמוד מושגים בסיסיים בשוק ההון וכיצד לנהל בצורה עצמאית את התיק השקעות.