מכללת אופק שוקי הון הוקמה בשנת 2011 במטרה להכשיר משקיעים למסחר פורץ דרך בשוק ההון, תוך הקניית כלים יישומים לשיפור ההכנסה הקיימת.

בין אם הנך ללא רקע בשוק ההון ורוצה להתחיל לזהות ולנצל הזדמנויות, ובין אם הנך סוחר ותיק אשר הולך לאיבוד ולא מצליח לייצר רווחים, מקומך אתנו.

הלימוד במכללה הינו ייחודי מסוגו אשר מעניק חווית לימוד אישית, החל מ"אחד על אחד" עם אנליסט בכיר, כלה בשיעורים אינטרנטיים ועד לקבוצות לימוד קטנות של עד כ-10 סטודנטים בכיתה. במכללת אופק מבינים כי בכדי לייצר רווחים בשוק ההון נדרש הסוחר לקבל את ארגז הכלים המתאים, החל משלב היסודות של לימודי שוק ההון, כלה בהיכרות ואינטראקציה אישית עם המרצים, ועד ליישום הכלים פורצי הדרך שנלמדו בקורס למסחר עצמאי בשוק ההון.

מעבר לכך, בסוף החלק הפרונטלי של הקורס, אנו מאפשרים לסטודנטים שלנו לקחת חלק פעיל מהבית ב"חדר מסחר LIVE" בו אנליסט בכיר של המכללה, מבצע עסקאות בזמן אמת יחד עם הסטודנטים  בזמן אמת. במסגרת זו, הסטודנטים מקבלים עצות וטיפים להשקעה בשוק ההון ממיטב האנליסטים של המכללה.

מנכ"ל ומייסד המכללה הינו מר דמיאן סדקוביץ, אנליסט מוביל בשוק ההון בישראל, כותב מאמרים וסקירות לאתרים כלכליים בארץ ובעולם, במסגרת פועלו, דמיאן ייסד ופיתח אסטרטגיות מסחר ייחודיות אשר זכו להצלחה רבה בארץ ובעולם.

עם השנים החליט מר דמיאן להקים את מכללת "אופק שוקי הון" במטרה להקנות לסוחרים כלים מקצועיים ויישומיים להצליח להרוויח בשוק ההון, תוך ייצור הכנסה עקבית ממסחר בשווקים הפיננסים. עם הקמת המכללה, מר דמיאן יצק אליה תכנים רבים מניסיונו האישי בשוק ההון לרבות, אסטרטגיות "גידור" מחושב של הסיכון אל מול אפשרויות הרווח, פיתוח פלטפורמות ומערכות מסחר שונות המוגדרות "מסחר הגנתי", אשר מטרתן לאפשר לסוחר לסחור תחת סיכונים מינוריים ומקסימום אפשרויות לרווח.

מכללת "אופק שוקי הון" שמה דגש על יחס אישי לכל סטודנט ומלווה את הסטודנטים גם לאחר סיום ההכשרה ללא הגבלת זמן. בנוסף לכך, המכללה מקיימת ועידות אינטרנטיות "On-Line" וכנסים העשרתיים לסטודנטים בהם הסוחרים יכולים להתעדכן בידע נוסף ובחידושים בשווקים הפיננסים.